KONST / Litografier / Färglitografi 9513254
nr 951 3254
Sten Dunér
(f. 1931), Sverige
Färglitografi, Sten Dunér (f. 1931), HX, 27/60, signerad, -92, motivet: 49x36
Sten Dunér, svensk målare född 1931.
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 mars 2015
kl 20:17:17
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)